Ing. Stanislav Dubský

jednatel společnosti S PoweR export-import cz, s.r.o., předseda TJ Bižuterie Jablonec n. N.

64 let

– podnikatel,
– jednatel S Power export-import cz, s.r.o.,
– předseda TJ Bižuterie z.s.,
– člen finančního výboru,
– člen sportovní komise

KDO JSEM?

Narodil jsem se v Jablonci nad Nisou, vystudoval Vysokou strojní a technickou školu a do dnešní doby jsem prošel několika pracovními pozicemi od manažerských až po ředitelské. V současné době jsem jednatelem společnosti S PoweR export-import cz, s.r.o.
Od posledních komunálních voleb jsem členem finančního výboru Města Jablonec nad Nisou.
Celý život mám spojený se sportem, proto jsem aktivní již mnoho let v TJ Bižuterie, nejprve jako aktivní sportovec a následně jako trenér mládeže, předseda oddílu volejbalu a předseda TJ Bižuterie. Se sportem jsou pochopitelně spojené i mé záliby jako je cyklistika, lyžování, běžecké lyžování, vysokohorská turistika.

JAKÁ TÉMATA BYCH CHTĚL PROSAZOVAT?

Zejména mne trápí problém s centrem města, Jablonec se svou tradicí by měl do centra města lákat občany a návštěvníky. K tomu je nutné zvýšení bezpečnosti, oživení centra města, vypořádání se s nepřizpůsobivými osobami. Dále podpora sportovních aktivit včetně oživení zázemí jablonecké přehrady, rozšíření sportovních areálů pro rekreační sportování apod.

CO MI VADÍ V NAŠEM MĚSTĚ NEJVÍCE?

Lhostejnost a pasivita, která vede k tomu, že se ničí majetek nejen města. Vadí mi, že do centra města lidé ve večerních hodinách nechtějí chodit, zejména z obavy o svou bezpečnost.

CO MI NA MOJE AKTIVITY ŘÍKÁ RODINA A PŘÍBUZNÍ?

Podporují mě.

Máte nápad, přání nebo dotaz?

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vašimi nápady, návrhy na zlepšení života v našem městě nebo nám sdělíte, co Vás trápí.