Kateřina Vachek

účetní

43 let

– účetní

KDO JSEM?

Jablonec nad Nisou je mým rodným městem a žiji v něm již 43 let. Vystudovala jsem obchodní školu se zaměřením na ekonomii. Pracuji jako účetní ve firmě Krasoft JBC s.r.o. Jsem živel a nezkazím žádnou legraci. Má povaha je velmi svérázná a vždy si jdu za svými cíli. Jsem velmi pracovitá a ráda pomáhám lidem. Za svůj největší životní úspěch považuji výchovu svých dětí Pavla, Toma, Rozálie, Šimona a Amálie. Moje děti jsou pro mě celý můj život. Hodně cestujeme, ať po naší vlasti, nebo v zahraničí. Jediné, co od života chci, aby moje děti vyrostly ve slušné lidi. Nechci se bát pouštět děti ven s kamarády. Nechci se bát, že se někde píchnou o použitou stříkačku. Bohužel v této době je to velice těžké.

CO MI VADÍ V NAŠEM MĚSTĚ NEJVÍCE?

Naše město je město duchů. Střed města je prázdný, není tam nic, co by člověka nakoplo se tam jít alespoň projít. Proto jsem pro vrácení trhů na Dolní náměstí a podporu farmářských trhů.
Více akcí pro rodiny s dětmi. V Jablonci bydlím ve Vysoké ulici. Naše sídliště je ošklivé, zanedbané a možná bych si dovolila říci, že je nejošklivější v našem městě. Proto jsem se rozhodla kandidovat a zkusit alespoň trochu změnit fungování našeho města.
Přála bych si vylepšit parkování na našem sídlišti, to trápí asi nejvíce lidí.
Navrhla bych udělat obytnou zónu od křižovatky Podzimní -Vysoká až po křižovatku Vysoká – Mánesova.
Udělat ještě alespoň jedno dětské hřiště na rohu ulic Vysoká a Podzimní. Je tu spousta mladých rodin s dětmi. Nemáme ani dětského doktora pro naše děti. Myslím, že je spousta věcí, které by se dali vylepšit. Proto bych byla ráda, aby i lidé přicházeli s nápady a návrhy co by si přáli, co by se jim líbilo, nebo co by chtěli změnit.

CO NA MOJE AKTIVITY ŘÍKÁ RODINA A PŘÍBUZNÍ?

Ráda bych napsala jako každý, že ho rodina velice podporuje. U nás to tak není, moje děti se mi smály, když jsem přišla s touto novinkou. Podporu mám v tom nejstarším a překvapivé v té nejmladší víle Amálce. Pro svoje puberťáky jsem trapná, ale to je zřejmě každá matka pro své děti v tomto věku 🙂 Přátelé mě podporují a společně se bavíme nad mou budoucností senátorky 🙂

Máte nápad, přání nebo dotaz?

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vašimi nápady, návrhy na zlepšení života v našem městě nebo nám sdělíte, co Vás trápí.