Bc. Jiří Ryba

podnikatel, sportovní trenér

46 let

– podnikatel
– sportovní trenér
– majitel internetového obchodu se zdravým obouváním a ortopedickými stélkami

KDO JSEM?

Bývalý vrcholový sportovec, dlouholetý reprezentant ČR v atletice – desetiboji, účastník OH 2000 v Sydney, šestý na MS v atletice 2001 v Edmontonu. V současnosti sportovní trenér na úrovni státních reprezentací a zároveň a především jablonecký podnikatel a jablonecký patriot. Majitel internetového obchodu se zdravým obouváním a s ortopedickými stélkami. Zapálený otec dvou synů Jirky a Jakuba (13 a 11 let). Manžel Mgr. Pavly Rybové (Hamáčkové), bývalé mistryně Světa a Evropy v atletice – skoku o tyči. V současnosti úspěšné fyzioterapeutky a podiatričky. Vášnivý sportovec, milovník běžek, cyklistiky, běhu, golfu, fotbalu. Věřím v sílu dobré myšlenky a v soustavnou a poctivou práci.

JAKÁ TÉMATA BYCH CHTĚLA V ZASTUPITELSTVU PROSAZOVAT?

Mým tématem je rozvoj zdravého a efektivního podnikatelského prostředí v našem městě.
V neposlední řadě bych také rád přispěl k úspěšnému rozvoji našeho města jakožto místa vhodného k realizaci zdravého životního stylu.

CO MI VADÍ V NAŠEM MĚSTĚ NEJVÍCE?

Nejvíce mi vadí málo využitý všeobecný potenciál města, který Jablonec díky své výjimečné geografické poloze, neobvykle příznivým podmínkám pro sport, turistiku a pro další populární volnočasové aktivity i díky relativně silnému ekonomickému zázemí má.

CO MI NA MOJE AKTIVITY ŘÍKÁ RODINA A PŘÍBUZNÍ?

Podporují mne a zároveň věří, že moje schopnosti a dovednosti přispějí k žádoucímu rozvoji našeho města.

Máte nápad, přání nebo dotaz?

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vašimi nápady, návrhy na zlepšení života v našem městě nebo nám sdělíte, co Vás trápí.