David Rašín

vedoucí logistiky Malina Safety s.r.o.

31 let

– vedoucí logistiky –Malina Safety s.r.o.

KDO JSEM?

Jmenuji se David Rašín, narodil jsem se 26. 6. 1991 v Jablonci nad Nisou, kde dodnes žiji. Vystudoval jsem tady Obchodní akademii. Po studiích jsem začal pracovat jako montážní dělník a postupně jsem se vypracoval až na pozici vedoucího logistiky v místní firmě. Moji oporou je rodina – milující manželka a dvě děti. Jako odpočinek po práci miluji chvíle s rodinou, sport a zpívání ve sboru. Již od mládí jsem se cítil být sociálním demokratem a i když to v současné chvíli není v kurzu, hrdě se k myšlenkám sociální demokracie hlásím nadále. S přibývajícími léty a zkušenostmi totiž posiluje mé přesvědčení zastávat se lidí, kteří potřebují pomoci, ale i těch, kteří tvrdě pracují a zaslouží si větší uznání a lepší postavení ve společnosti.

CO MI VADÍ V NAŠEM MĚSTĚ NEJVÍCE?

Jablonec je krásné místo k životu, nicméně je zde ještě spousta nevyužitých příležitostí k dalšímu rozvoji města a zkvalitnění života nás občanů. Například z centra města bych chtěl vytvořit přívětivé místo pro setkávání, místo, kde nebudou pouze vysedávat nepřizpůsobiví na lavičkách, ale kde si všichni budeme moci zajít na trh, na zahrádku do restaurace a nebo třeba do oblíbené kavárny.

CO NA MOJE AKTIVITY ŘÍKÁ RODINA A PŘÍBUZNÍ?

V rodině mám absolutní podporu. Ne každý má odvahu jít jak se říká “s kůží na trh” a tak si cení toho, že jsem i jejich hlas, který bude slyšet. Rád budu i Váš!

JAKÁ TÉMATA BYCH CHTĚL V ZASTUPITELSTVU PROSAZOVAT?

V zastupitelstvu našeho města bych chtěl prosadit politiku směřující k vytvoření podmínek pro bezpečné město plné příležitostí a zábavy. Chtěl bych se zasadit o to, abychom stále více snižovali bezpečnostní rizika v Jablonci. Jde například o posílení hlídek městských strážníků na rizikových místech, jako jsou OC Central, temná zákoutí přehrady či nechvalně známý park v Tyršových sadech. Město také musí mít plně pod kontrolou bezpečnostní kamerové systémy, aby je nemohl někdo jen tak vypnout.

Máte nápad, přání nebo dotaz?

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vašimi nápady, návrhy na zlepšení života v našem městě nebo nám sdělíte, co Vás trápí.