Petr Šikola

manažer pro klíčového zákazníka PKEČR

49 let

– manažer pro klíčové zákazníky PKEČR

KDO JSEM?

​​Jsem rodilý jablonečák. Mé vzpomínky na dětství jsou spojeny z největší části s okolím mého rodného města, přehrady, Jizerských hor a kdysi živého města. Vystudoval jsem elektrotechnickou školu. Do prvního zaměstnání jsem nastoupil na dělnickou profesi, z které jsem dále postupoval do obchodního oddělení, přes ředitele obchodu až k řediteli pražské pobočky společnosti, která expandovala za hranice rodného města.
Zkušenosti mám tedy jak s manuální prací, tak s nejvyššími managerkými pozicemi.
Jsem člověk tvořivý, rozvážný a mám radost ze skvělého výsledeku, na kterém dokáži trpělivě a usilovně pracovat.
Od mládí je můj život spjat se sportem, zejména s jachtingem z oddílu Delfín, s kolem a okolím jablonce a přehrady, se sjezdovými lyžemi a jizerskými horami, ale také s inline bruslemi, tenisem, golfem, fitnescentrem a příležitostně mnoha dalšími.
V současné době rád začínám ke sportu vést i svou dva a půl letou dceru Emu, které bych přál aby mohla ve svém rodném městě vyrůstat tak spokojeně jako já sám.

JAKÁ TÉMATA BYCH CHTĚL V ZASTUPITELSTVU PROSAZOVAT?

Nejsou mi cizí žádná témata, která vedou byť k nepatrnému zlepšení postupnými kroky k lepším vztahům mezi lidmi , ke zlepšení prostředí, ve kterém žijí a tak naplnit atmosféru spokojeného života v rodném městě a v každém věku.

CO MI VADÍ V NAŠEM MĚSTĚ NEJVÍCE?

Lhostejnost lidí a nechuť lidí se aktivně podílet na utváření našeho společného prostředí.

CO MI NA MOJE AKTIVITY ŘÍKÁ RODINA A PŘÍBUZNÍ?

Fandí mi.

Máte nápad, přání nebo dotaz?

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vašimi nápady, návrhy na zlepšení života v našem městě nebo nám sdělíte, co Vás trápí.