David Zbytovský

podnikatel, reklamní agentura Dogfish.cz Jablonec nad Nisou

36 let

KDO JSEM?

Jsem rodilý Jablonečák. Vystudoval jsem elektrotechniku a poté jsem 5 let pracoval jako technik zabezpečovacích systémů.
Vždycky jsem si chtěl vyzkoušet soukromé podnikání, začal jsem budovat vlastní firmu a povedlo se mi to. V současné době provozuji již 13 rokem digitální agenturu Dogfish.cz.

JAKÁ TÉMATA BYCH CHTĚL V ZASTUPITELSTVU PROSAZOVAT?

Nerad bych se upnul k jednomu tématu. Práci zastupitele vnímám jako všestrannou práci pro občany. Věřím, že zastupitelé by si neměli vybírat jenom témata jim blízká. Celý život se řídím svým vlastním názorem, proto bych k projednávaným věcem přistupoval také tak. Hlasoval bych vždy nezávisle a pouze pro věci, o kterých jsem vnitřně přesvědčen, že jsou správné a potřebné pro občany.

CO MI VADÍ V NAŠEM MĚSTĚ NEJVÍCE?

Vždycky je co zlepšovat. Jsem pozitivní a nevidím věci kolem sebe jenom černě. Za sebe říkám, že nic zásadního, co by mi vadilo, nevidím. Mám rád Jablonec takový, jaký je. Teď zrovna mám radost z otevření nové trasy do Liberce.

CO MI NA MOJE AKTIVITY ŘÍKÁ RODINA A PŘÍBUZNÍ?

Vlastní rodinu ještě nemám. Zbytek to neví a určitě mi budou fandit. 🙂

Máte nápad, přání nebo dotaz?

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vašimi nápady, návrhy na zlepšení života v našem městě nebo nám sdělíte, co Vás trápí.